Green Deer, Zakopane
Witów Ski
Przyjazd
Wyjazd

Witów Ski

  1. Strona główna
  2. Blog
  3. Szczegóły atrakcji

Okolice Zakopanego dają wiele możliwości aktywnego spędzania czasu zimą. Jedna ze stacji narciarskich, gwarantująca mniejszy tłok i pozwalająca początkującym i średnio zaawansowanym amatorom białego szaleństwa na aktywne spędzenie czasu jest Witów Ski.

Jest to stacja narciarska położona kilka kilometrów od Zakopanego. W tygodniu stok nie jest zatłoczony i nie trzeba tam długo stać w kolejce do wyciągu. Niestety - w weekendy często się to zdarza. Najlepiej udać się na stok z samego rana - wtedy możemy pojeździć w komfortowych warunkach nawet przez 3-4 godziny, zanim na stoku zrobi się tłoczno.

Witów Ski to nie stacja typu alpejskiego, ale zupełnie przyzwoita, jak na warunki panujące w polskich Tatrach. Stok należy do tych raczej łagodnych. Kilometrowa czteroosobowa kolej krzesełkowa, 120 metrowy orczyk dla najmłodszych, 550 metrowy snowpark (nic dziwnego - działa tu szkoła snowboardowa Jagny Marczułajtis - mistrzyni Polski i Europy w snowboardzie), wypożyczalnia sprzętu, nocne oświetlenie, restauracja - to wszystko sprawia, że w Witowie można się nieźle bawić. Nawet, jeśli snowboard czy narty ma się pierwszy raz na nogach.

W Witowie pojeździmy od 9:00 do 21:00

Za Cieszynianką 5c
34-500 Zakopane, Polska

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij