Green Deer, Zakopane
Witów Ski
Przyjazd
Wyjazd

Witów Ski

Okolice Zakopanego dają wiele możliwości aktywnego spędzania czasu zimą. Jedna ze stacji narciarskich, gwarantująca mniejszy tłok i pozwalająca początkującym i średnio zaawansowanym amatorom białego szaleństwa na aktywne spędzenie czasu jest Witów Ski.

Jest to stacja narciarska położona kilka kilometrów od Zakopanego. W tygodniu stok nie jest zatłoczony i nie trzeba tam długo stać w kolejce do wyciągu. Niestety - w weekendy często się to zdarza. Najlepiej udać się na stok z samego rana - wtedy możemy pojeździć w komfortowych warunkach nawet przez 3-4 godziny, zanim na stoku zrobi się tłoczno.

Witów Ski to nie stacja typu alpejskiego, ale zupełnie przyzwoita, jak na warunki panujące w polskich Tatrach. Stok należy do tych raczej łagodnych. Kilometrowa czteroosobowa kolej krzesełkowa, 120 metrowy orczyk dla najmłodszych, 550 metrowy snowpark (nic dziwnego - działa tu szkoła snowboardowa Jagny Marczułajtis - mistrzyni Polski i Europy w snowboardzie), wypożyczalnia sprzętu, nocne oświetlenie, restauracja - to wszystko sprawia, że w Witowie można się nieźle bawić. Nawet, jeśli snowboard czy narty ma się pierwszy raz na nogach.

W Witowie pojeździmy od 9:00 do 21:00

Za Cieszynianką 5c
34-500 Zakopane, Polska

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij